CHT18-S8BNO80-A2T
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 100Hz, L=80 mm