CHT30-N30BPC80-N2S
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=30 mm, czoło niezabudowane, max.150 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 100Hz, L=80 mm