CHT30-S20ANO80-A2T
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=20 mm, czoło zabudowane, max.120 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 100Hz, L=80 mm