CHT8-N2ANC45-N2T
Czujnik pojemnościowy wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=2 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 100Hz, L=45 mm