VLM350-F280-R4-1101 - 284586-100004
Czujnik laserowy pomiaru profili firmy Pepperl + Fuchs, rozdzielczość 1280x960 pix, zakres kontroli obszaru X = 40 … 160mm, Z = 60 … 350 mm, 2 x PNP, podłączenie M12-8 pin, RS485, IP67, inspekcja do 32 profili, porównanie profili
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Laser light sensor VLM350-F280-R4-1101
- Rozdzielczość 1280 x 960 pikseli
- Porównanie do 32 profili wysokości
- Wyjście przesunięcia X / Z
- Inteligentna kontrola czasu ekspozycji
- Laser klasy 1, okulary ochronne
- Kody kontrolne Data Matrix do parametryzacji
| Opis produktu |
|---|
| Laserowy czujnik światła do dopasowania profilu, Porównanie do 32 profili wysokości, Wyjście przesunięcia X / Z, Rozdzielczość: 1280 x 960 pikseli, Zakres pomiarowy: X = 40 ... 160 mm, Z = 60 ... 350 mm, Szybkość skanowania: 30 s -1 , 2 wyjścia cyfrowe, Interfejs RS-485 |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zakres pomiaru | X = 40 ... 160 mm; Z = 60 ... 350 mm | |
| Źródło światła | Dioda laserowa | |
| Rodzaj światła | czerwony laser + Zintegrowana dioda LED czerwona 650 nm | |
| Znamionowe parametry lasera | ||
| Klasa lasera | 1 | |
| Długość fali | Measuring laser: 660 nm | |
| Długość impulsu | Measuring laser: 0.5 ms | |
| Maksymalna moc optyczna | Measuring laser: 15 mW | |
| Monitorowanie laserowe | System bezpieczeństwa wyłącza laser, gdy prąd lasera jest zbyt wysoki | |
| Częstotliwość skanowania | 30 s -1 | |
| Rozdzielczość | X>0.25 mm; Z>0.2 mm at 60 mm distance X>0.5 mm; Z>0.6 mm at 200 mm distance X>0.9 mm; Z>1.3 mm at 350 mm distance |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 20 a | |
| Czas misji (T M ) | 10 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | LED zielony | |
| Wskaźnik diagnostyczny | LED żółta / czerwona | |
| Wskaźnik funkcji | Spust: LED żółty; wykryty obiekt: dioda LED czerwona / zielona | |
| Elementy sterujące | 2 przyciski | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V ± 20%, PELV | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | max. 250 mA | |
| Pobór mocy | max. 6 W, Wyjścia bez obciążenia | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | Interfejs RS 485 | |
| Fizyczny | Przełączany rezystor końcowy | |
| Protokół | kod binarny | |
| Szybkość transmisji | 38400 ... 230400 Bit / s | |
| Wejście | ||
| Napięcie wejściowe | 24 V. | |
| Numer / typ | Wyzwalanie zewnętrzne + 1 wejście | |
| Próg przełączania | niski: < 2,5 V, wysoki: > 8 V. | |
| Wyjście | ||
| Numer / typ | 2 wyjścia cyfrowe | |
| Rodzaj przełączania | PNP | |
| Napięcie przełączania | 24 V. | |
| Prąd przełączania | 150 mA każde wyjście | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Odporność na hałas | EN 61000-6-2:2005 | |
| Emitowane zakłócenia | EN 61000-6-4:2007/A1:2011 | |
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| Odporność na wstrząsy i uderzenia | EN 60068-2-27: 2009 | |
| Klasa lasera | IEC 60825-1: 2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Zatwierdzenia | CE | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 ° C (-4 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 38 mm | |
| Wysokość obudowy | 85 mm | |
| Głębokość obudowy | 55 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | PC / ABS | |
| Twarz optyczna | tworzywo pane | |
| Masa | około 125 g | |
| Moment dokręcania, śruby mocujące | max. 2 Nm | |