GRL18S-N1131 - 1069588
GRL18S-N1131 - 1069588
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 0,03 m ... 7,2 m
Zasięg wykrywania 0,06 m ... 6 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 175 mm (7 m)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Brak
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale włączone: brak obiektu
Stale wyłączone: obiekt obecny
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające NPN
Funkcja wyjścia Komplementarne
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Metal, Mosiądz niklowany i ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (2 x)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C