HL18-Z4B3AAS33P10 - 1143480
HL18-Z4B3AAS33P10 - 1143480
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, H18 Sure Sense, HL18-Z4B3AAS33P10, Wersja urządzenia: Standard, Sposób zamocowania: M18, głowica/z boku (24,1 … 25,4 mm), Zasada działania czujnika/ zasada detekcji: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Zasięg wykrywania: 6,5 m, Nadajnik światła, rodzaj światła: Nadajnik PinPoint, widzialne światło czerwone, Rodzaj napięcia: DC, Potencjometr, z prawej strony: Brak, Potencjometr, z lewej strony: Brak, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 150 mm
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 16,2 mm x 45,5 mm x 31,8 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Hybrydowa
Średnica gwintu (korpus) M18
Sposób zamocowania M18, głowica/z boku (24,1 … 25,4 mm)
Kolor obudowy Kolor niebieski
Maks. zasięg wykrywania 0,03 m ... 6,5 m
Zasięg wykrywania 0,03 m ... 5 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 130 mm x 260 mm (6,5 m)
Długość fali 631 nm
Rodzaj ustawiania
Potencjometr, z prawej strony Brak
Potencjometr, z lewej strony Brak
Cechy szczególne -
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu ≤ 20 mA
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 150 mm
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,2 mm²
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Masa 18 g
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
IP69K
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (1x), M18, tworzywo sztuczne, czarna, płaska
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Nr pliku UL E189383
Rodzaj przyłącza / przyporządkowanie przyłączy
Typ przyłącza – szczegóły