WSE4S-3P1430V - 1058184
WSE4S-3P1430V - 1058184
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik barierowy
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 5 m
Zasięg wykrywania 0 m ... 4,5 m
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 50 mm (2 m)
Parametry LED
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Brak
Zastosowania specjalne Strefy higieniczne i mokre
Model obudowy Mycie pod wysokim ciśnieniem
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 968 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Rodzaj PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Układy zabezpieczające A
B
C
Wejście testowe, nadajnik wyłączony TE po 0 V
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Szczegóły budowy Slim
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 15,25 mm x 48,6 mm x 22,2 mm
Przyłącze Przewód 3-żyłowy, 5 m
Szczegóły przyłącza
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Długość przewodu (L) 5 m
Materiał
Obudowa Metal, Stal nierdzewna V4A (1.4404, 316L)
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Masa 125 g
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66
IP67
IP68
IP69K
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –30 °C ... +75 °C