UM30-21511B - 6068451
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, IO-Link, zasięg 600–6000 mm, wyjście cyfrowe Push-Pull, metalowa obudowa, wyświetlacz LED, histereza 100 mm, kompensacja temperatury, IP65/IP67, temperatura pracy –25°C do 70°C.
UM30-21511B - 6068451
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM30, UM30-21511B, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 600 mm ... 6.000 mm, 8.000 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 240 ms, Wyjście cyfrowe: 1 x Push-Pull: PNP/NPN, Interfejs komunikacyjny – szczegóły: IO-Link V1.1
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 600 mm ... 6.000 mm, 8.000 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,18 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 240 ms
Częstotliwość przełączania 3 Hz
Czas odpowiedzi 60 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 80 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
IO-Link
Funkcja Dane procesu, Diagnostyka, Parametryzacja, Dostępność danych
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 100 mA
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Histereza 100 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 9 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 2,4 W
Czas inicjalizacji < 300 ms
Wskazanie Wyświetlacz LED, 2 x LED
Stopień ochrony IP65 / IP67
Klasa ochrony III
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 65 mm x 65 mm x 105 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 270 g
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Typ przyłącza Wtyk, M12, 5-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C