E36CS-SSI-1141-10
Enkoder absolutny jednoobrotowy, oś 6 mm, interfejs SSI, kod Gray CCW, 10 bitów - 1024 kroki, RS485 4,5 - 30V, kabel axialny 2m
E36CS-SSI-1141-10 - Zdjęcie 1 z 2
E36CS-SSI-1141-10 - Zdjęcie 2 z 2
E36CS-SSI-1141-10
E36CS-SSI-1141-10
Technologia magnetyczna
Średnica zewnętrzna 36,5 mm
Wałek Ø 6 mm
Moment bezwładności wirnika: 2 gcm2
Początkowy moment obrotowy przy 20ºC (68ºF): ≤ 0,01 Nm
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6: 100m/s2 (10 Hz… 2000 Hz)
Wyjście elektroniczne: RS485
Zasilanie: 4,5… 30 VDC
Max. konsumpcja: ≤ 100 mA
Względna dokładność: ± 1,5 LSB
Max. obciążalność / kanał: ± 20 mA
„Niski” poziom sygnału: <0,8 VDC
„Wysoki” poziom sygnału: 2… 5,5 VDC
Częstotliwość pracy: 50 kHz… 2 MHz