DFS60A-THEC10000 - 1036588
Enkoder inkrementalny SICK, otwór przelotowy 15 mm, napięcie 10–32 V, interfejs HTL push-pull, wtyk M12 8 pinów, 10000 impulsów/obrót, IP65, ochrona przed drganiami, do 820 kHz.
DFS60A-THEC10000 - 1036588
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60A-THEC10000, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 10.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10.000
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,008°
Granice błędu ± 0,03°
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 820 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 15 mm
Masa + 0,2 kg
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,05 mm (promieniowe)
± 0,01 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 40 gcm²
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP65, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)