DFS60B-BAEA01000 - 1075340
Inkrementalny enkoder SICK, otwór nieprzelotowy 6 mm, 1.000 impulsów/obrót, HTL Push pull, napięcie 10–32 V, M23 12-pin promieniowe, IP67/IP65, aluminium, prąd ?30 mA, -40 do +100°C.
DFS60B-BAEA01000 - 1075340
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-BAEA01000, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 6 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 1.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1.000
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,01°
Granice błędu ± 0,05°
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór nieprzelotowy
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Masa + 0,2 kg
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 40 gcm²
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)