DFS60B-BHWA00012 - 1087104
Enkoder inkrementalny SICK z otworem nieprzelotowym 15 mm, sygnał HTL Push pull, napięcie 4,5–32 V, 12 impulsów/obrót, wtyk M23, ochrona IP67/IP65, funkcja 0-SET, temp. -40°C do +100°C.
DFS60B-BHWA00012 - 1087104
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-BHWA00012, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 12
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 300 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 12
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,08°
Granice błędu ± 0,05°
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Funkcja 0-SET za pośrednictwem styku sprzętowego Tak
Funkcja 0-SET H aktywny, L = 0 - 3 V, H = 4,0 - Us V
Czas inicjalizacji 30 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,7 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 4,5 ... 32 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór nieprzelotowy
Średnica wałka lub otworu 15 mm
Masa + 0,2 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 6.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 40 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 10^10 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)