DFS60B-S1AA00400 - 1037194
Enkoder inkrementalny SICK, wałek serwokołnierz 6 mm x 10 mm, 400 impulsów/obrót, wyjście TTL/RS-422, wtyk M23 12 pin, IP67/IP65, napięcie 4,5–5,5 V, 6 kanałów sygnałowych.
DFS60B-S1AA00400 - 1037194
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S1AA00400, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 400
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 400
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,01°
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy 40 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie na serwokołnierzu
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Masa + 0,3 kg
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 80 N (promieniowe)
40 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 6,2 gcm²
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)