DFS60B-S1EM10000 - 1056110
Enkoder inkrementalny SICK, wałek serwokołnierz 6 mm x 10 mm, 10–32 V HTL push-pull, kabel 5 m, IP67/65, 10000 impulsów/obrót, -40°C...+100°C, do 9000 obr./min.
DFS60B-S1EM10000 - 1056110
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S1EM10000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m, Liczba impulsów na obrót: 10.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10.000
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)