DFS60B-S4EA00010 - 1050964
Enkoder inkrementalny SICK, wałek czołowy 10x19 mm, HTL push-pull, wtyk M23 12 pin, 10 impulsów/obrót, zasilanie 10–32 V, ochrona IP67/IP65, prędkość 9000 obr/min, temp. pracy -40°C do +100°C.
DFS60B-S4EA00010 - 1050964
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S4EA00010, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 10 mm x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 10
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,08°
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 10 mm
Z powierzchnią
Długość wału 19 mm
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)