DFS60B-S4EC00010 - 1140119
Enkoder inkrementalny SICK, wałek czołowy 10 mm x 19 mm, 10 impulsów/obrót, HTL Push-Pull, wtyk M12 8-pin, IP67/IP65, temp. pracy –40…100°C, 6-kanałowy.
DFS60B-S4EC00010 - 1140119
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S4EC00010, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 10 mm x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 10
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,08°
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 10 ... 32 V