DFS60B-S4EK02000 - 1051850
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 10 mm, mocowanie czołowe, 2000 impulsów/obrót, interfejs HTL Push pull, napięcie 10-32 V, kabel 1,5 m, IP65/IP67.
DFS60B-S4EK02000 - 1051850
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S4EK02000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 10 mm x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 2.000
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 10 mm
Z powierzchnią
Długość wału 19 mm
Masa + 0,3 kg
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 80 N (promieniowe)
40 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 6,2 gcm²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)