DFS60B-THAM03600 - 1037810
Inkrementalny enkoder SICK, otwór przelotowy 15 mm, napięcie 4,5–5,5 V, interfejs TTL/RS-422, 3600 impulsów/obrót, przewód 5 m, IP65, prąd 40 mA, 6 kanałów, odporność na drgania.
DFS60B-THAM03600 - 1037810
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-THAM03600, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m, Liczba impulsów na obrót: 3.600
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 3.600
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy 40 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 15 mm
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)