DFS60E-BACN01000 - 1055233
Enkoder inkrementalny SICK, nieprzelotowy otwór 6 mm, TTL/RS-422, 1000 impulsów/obrót, napięcie 10–32 V, IP67/IP65, przewód 10 m, 6-kanałowy.
DFS60E-BACN01000 - 1055233
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60E-BACN01000, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 6 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 10 m, Liczba impulsów na obrót: 1.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1.000
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,2°
Granice błędu ± 0,3°
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 10 m
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Otwór nieprzelotowy
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej 0 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 50 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)