DFS60E-S1VA02000 - 1059788
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 6 mm x 10 mm na serwokołnierzu, TTL RS-422, 4,5–32 V, wtyk M23 12 pin, 2?000 impulsów/obrót, IP67/IP65, funkcja 0-SET, moment rozruchowy 0,5 Ncm.
DFS60E-S1VA02000 - 1059788
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60E-S1VA02000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 32 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 2.000
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 300 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 2.000
Krok pomiarowy 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów ± 0,2°
Granice błędu ± 0,3°
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Funkcja 0-SET za pośrednictwem styku sprzętowego Tak
Funkcja 0-SET H aktywny, L = 0 - 3 V, H = 4,0 - Us V
Czas inicjalizacji 30 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy 40 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 0,7 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe
Napięcie zasilające 4,5 ... 32 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie na serwokołnierzu
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Masa + 0,3 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 80 N (promieniowe)
40 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy ≤ 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 6,2 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 10^10 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej 0 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 50 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)