DFS60E-TECK01000 - 1054164
Inkrementalny enkoder SICK, otwór przelotowy 12 mm, TTL/RS-422, 1000 impulsów/obrót, zasilanie 10–32 V, przewód 1,5 m, IP65, odporność na drgania i wstrząsy, aluminiowa obudowa.
DFS60E-TECK01000 - 1054164
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60E-TECK01000, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 12 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 1.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1.000
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Wykonanie mechaniczne Otwór przelotowy
Średnica wałka lub otworu 12 mm
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP65, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej 0 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 50 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)