DBS50E-SKRJ00010 - 1112026
Enkoder inkrementalny SICK, z wałkiem 8 mm, 10 impulsów/obrót, wyjście Open Collector, napięcie zasilania 4,5...30 V, przewód 0,5 m, IP65, przeciwwstrząsowy, do montażu czołowego.
DBS50E-SKRJ00010 - 1112026
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKRJ00010, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 30 V, Open Collector, Typ przyłącza: Przewód, 5 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 10
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 10
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy < 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 5 żył, uniwersalny, 0,5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 30 V
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 13 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)