DBS60E-S1EC01000 - 1076949
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 6 mm z powierzchnią, HTL push-pull, zasilanie 10–27 V, 1000 impulsów/obrót, M12, IP67/IP65, wspornik 3xM3/3xM4, temp. pracy -20...+85°C.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-S1EC01000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 1.000, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4
| Wydajność | ||
| Liczba impulsów na obrót | 1.000 | |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | HTL / Push pull | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał | |
| Pobór mocy | ≤ 1 W (bez obciążenia) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Typ przyłącza | Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe | |
| Napięcie zasilające | 10 ... 27 V | |
| Mechanika | ||
| Wykonanie mechaniczne | Wałek, mocowanie na serwokołnierzu | |
| Średnica wałka lub otworu | 6 mm Z powierzchnią |
| Długość wału | 10 mm | |
| Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny | Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4 | |
| Masa | + 0,3 kg | |
| Materiał, obudowa | Aluminium | |
| Moment rozruchowy | + 1,2 Ncm (+20 °C) | |
| Moment obrotowy roboczy | 1,1 Ncm (+20 °C) | |
| Dopuszczalne obciążenie wałka | 100 N (promieniowe) 50 N (osiowe) |
| Prędkość obrotowa pracy | 6.000 min⁻¹ | |
| Maksymalna prędkość obrotowa robocza | 9.000 min⁻¹ | |
| Moment bezwładności wirnika | 33 gcm² | |
| Stopień ochrony | IP67, po stronie obudowy (IEC 60529) IP65, po stronie wałka (IEC 60529) |
| Dopuszczalna względna wilgotność powietrza | 90 % (Roszenie niedopuszczalne) | |
| Zakres temperatury roboczej | –20 °C ... +85 °C | |
| Zakres temperatur składowania | –40 °C ... +100 °C, bez opakowania | |
| Odporność na wstrząsy | 250 g, 3 ms (EN 60068-2-27) | |
| Odporność na drgania | 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6) | |