DBS60E-S3EC00S27 - 1076514
Enkoder liniowy SICK, wałek 6 mm, interfejs HTL/push-pull, wyjście M12 5-pin promieniowe, 1000 imp/obrót, IP67/IP65, kołnierz M3/M4, powtarzalność ±0,2 mm, temp. pracy -20°C do +85°C.
DBS60E-S3EC00S27 - 1076514
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-S3EC00S27, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wersja specjalna, Liczba impulsów na obrót: 1.000, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4, Cecha wyróżniająca: Wtyk M12, 5-pinowy, promieniowy, z przyporządkowaniem styków wg specyfikacji klienta
Cechy
Produkt specjalny Tak
Standardowe urządzenie referencyjne DBS60E-S3EC01000
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 500 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1.000
Krok pomiarowy ≤ 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego ± 18° / liczba impulsów na obrót
Granice błędu Odchyłka kroku pomiarowego x 3
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Pobór mocy ≤ 1 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wersja specjalna
Napięcie zasilające 10 ... 27 V
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Kołnierz z otworami 3 x M3 i 3 x M4
Masa + 0,3 kg
Materiał, wał Stal nierdzewna
Materiał, kołnierz Aluminium
Materiał, obudowa Aluminium
Moment rozruchowy + 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 100 N (promieniowe)
50 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza 9.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 33 gcm²
Żywotność łożysk 3,6 x 109 obrotów
Przyspieszenie kątowe ≤ 500.000 rad/s²
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 250 g, 3 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)