EH38B500Z5L6X3PR10
Enkoder inkrementalny 500 impulsów firmy Eltra, oś 6 mm, zasilanie LD 5V, kanał A-B-0, przewód radialny 10 m, IP54
EH38B500Z5L6X3PR10
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 4-5 tygodni / opcja ekspres 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
4-5 tygodni / opcja ekspres 1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
ELTRA
Opisy produktu
Miniaturowy enkoder inkrementalny EH 38 (średnica 38 mm) z pełnym wałkiem przeznaczony do ogólnych zastosowań.
Najważniejsze cechy:
Średnica zewnętrzna (max) 38 mm
Średnica wałka (max) 6 mm
Rozdzielczość (max) 1.024 PPR
Częstotliwość wyjściowa (max) 100 kHz
Temperatura robocza (° C) -20 ° ... +70 °
Stopień ochrony IP 54
Parametry elektryczne:
Rozdzielczość: od 40 do 1024 PPR
Napięcie wejściowe: 5 V DC / 8 ÷ 24 V DC
Prąd wejściowy bez obciążenia wyjściowego: 100 mA Max
Max. konsumpcja: 50 mA dla kanału 20 mA dla kanału z LINE DRIVER
Typy wyjściowe: NPN / NPN OPEN COLLECTOR / PUSH PULL / LINE DRIVER
Częstotliwość wyjściowa: 100 KHz Max
Specyfikacja mechaniczna:
Średnica wału: o6 mm g6
Stopień ochrony: standard IP54
Prędkość wału: 3000 RPM
Maksymalne obciążenie wału: 5 N (0,5 Kp) osiowo, 5 N (0,5 Kp) promieniowo
Udary: 50 G przez 11 ms
Wibracje: 10G 10 ÷ 2000 Hz