V2D631R-MXCXB0 - 1078473
Wizyjny czytnik kodów SICK, podstawowy, rozdzielczość 1,3 Mpix, ogniskowa 25 mm, zakres 50–2200 mm, IP67, obsługa kodów 1D/2D/stacked, wejścia enkodera.
V2D631R-MXCXB0 - 1078473
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Wariant Urządzenie podstawowe
Ognisko optyczne Regulowana ogniskowa (ręczny)
Czujnik CMOS monochromatyczny
Rozdzielczość czujnika 1.280 px x 1.024 px (1,3 Mpixel)
Podświetlenie Zamawiany osobno jako wyposażenie dodatkowe
Wskaźnik wzajemnego położenia Laser, czerwony, 630 nm ... 680 nm
Klasa lasera 1, odpowiada to normie 21 CFR 1040.10 i 1040.11 z wyjątkiem zgodności z IEC 60825-1 Ed. 3, jak opisano w „Laser Notice No. 56” z dnia 8 maja 2019 r. (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014+A11:2021)
Obiektyw
Format optyczny 1/1,8"
Wskazówka Zamawiany osobno jako wyposażenie dodatkowe
Częstotliwość skanowania ≤ 50 Hz, przy rozdzielczości 1,3 megapiksela
Rozdzielczość kodu ≥ 0,1 mm
Zakres pracy 50 mm ... 2.200 mm
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza 1 x M12, wtyk 17-pinowy (złącze szeregowe, CAN, we/wy, zasilanie elektryczne)
1 x M12, gniazdo 8-pinowe (Ethernet, 1 Gb/s)
1 x M8, gniazdo 4-pinowe (USB)
1 x M12, gniazdo 4-pinowe (sterowanie zewnętrznym oświetleniem)
Napięcie zasilające 12 V DC ... 24 V DC, ± 20 %
Pobór mocy Typ. 10 W, ± 20 %
Prąd wyjściowy ≤ 100 mA
Materiał obudowy Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium
Materiał szybki przedniej Tworzywo sztuczne (zamawiany osobno jako wyposażenie dodatkowe)
Szkło (zamawiany osobno jako wyposażenie dodatkowe)
Stopień ochrony IP67 (EN 60529 (1991-10), EN 60529/A2 (2002-02))
Bezpieczeństwo elektryczne EN 60950-1 (2011-01)
Masa 430 g, bez obiektywu i przewodów podłączeniowych
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 108 mm x 63,1 mm x 45,8 mm
Wydajność
Struktury kodu możliwe do odczytu Kody 1D, Stacked, kody 2D
Typy kodu 2D Data Matrix ECC200, GS1 Data-Matrix, MaxiCode, QR Code
Typu kodów Stacked PDF417
Kwalifikacja kodu Zgodnie z normą ISO/IEC 16022, ISO/IEC 15415, ISO/IEC 18004
Interfejsy
Ethernet
Prędkość przesyłania danych 10/100/1000 Mbit/s
PROFINET
Prędkość przesyłania danych 10/100 Mbit/s
EtherNet/IP™
Szeregowy
Funkcja Interfejs danych (przekazywanie wyniku odczytu), Interfejs serwisowy
Prędkość przesyłania danych 0,3 kBaud ... 115,2 kBaud, AUX: 57,6 kilobodów (RS-232)
CAN
Funkcja Sieć SICK CAN Sensor Network CSN (kontroler CAN/urządzenie CAN, multiplekser/serwer)
Prędkość przesyłania danych 250 kbit/s ... 500 kbit/s
PROFIBUS DP
Rodzaj wbudowania Opcjonalnie za pośrednictwem zewnętrznego modułu sieci przemysłowej CDF600-2
Wejścia dwustanowe 4 („Czujnik 1”, „Czujnik 2”, 2 wejścia za pośrednictwem opcjonalnej pamięci parametrów CMC600 w CDB650/CDM420)
Konfigurowalne wejścia Wejście enkodera, Zewnętrzne wyzwalanie
Wyjścia dwustanowe 6 (CDB650: „Wynik 1”, „Wynik 2”, „Wynik 3”, „Wynik 4”, 2 wyjścia zewnętrzne przez CMC600 lub CDM420: „Wynik 1”, „Wynik 2”, 2 wyjścia zewnętrzne przez CMC600 lub przewód z wolnym końcem: „Wynik 1”, „Wynik 2”, „Wynik 3”, „Wynik 4”)
Sygnalizacja dźwiękowa Sygnał akustyczny (konfigurowany)
Elementy obsługowe 2 przyciski (wybór i uruchomienie bądź zakończenie funkcji)
Interfejsy użytkownika Serwer sieciowy
Program konfiguracyjny SOPAS ET
Karta pamięci Karta pamięci microSD (karta typu flash), maks. 32 GB, opcjonalnie
Częstotliwość enkodera Max. 1 kHz
Wysterowanie zewnętrznego oświetlenia Za pośrednictwem wyjścia cyfrowego (maks. wyzwalacz 24 V) lub zewnętrznego przyłącza oświetlenia
Dane dotyczące otoczenia
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 61000-6-2:2005-08 / EN 61000-6-4 (2007-01) + A1 (2011)
Odporność na drgania EN 60068-2-6:2008-02
Odporność na wstrząsy EN 60068-2-27:2009-05
Temperatura otoczenia pracy 0 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –20 °C ... +70 °C
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 %, bez kondensacji