MLG10A-1040B10801 - 1219293
Kurtyna pomiarowa SICK, nadajnik/odbiornik, pole detekcji 1040 mm, rozstaw wiązek 10 mm, 2 wyjścia analogowe + 2 Q, zasięg 8,5 m, pomiar wysokości, IP65/IP67.
MLG10A-1040B10801 - 1219293
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10A-1040B10801, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.040 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 9,4 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 10 mm, 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 105
Wysokość pola detekcji 1.040 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Liczba przerwanych wiązek/NBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Programowanie metodą uczenia Tryb standardowy
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 60,25 mA
Pobór prądu, odbiornik 141 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 2,349 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 12 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 9,4 ms
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C