MLG10N-2090N10801 - 1217993
Kurtyna pomiarowa SICK, ProNet, fieldbus, wysokość pola detekcji 2090 mm, odstęp wiązek 10 mm, zasięg 8,5 m, detekcja wymiarów i pozycji obiektu.
MLG10N-2090N10801 - 1217993
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10N-2090N10801, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 2.090 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 17,5 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 10 mm, 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 210
Wysokość pola detekcji 2.090 mm
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 65,5 mA
Pobór prądu, odbiornik 162 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 4,449 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 12 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 17,5 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C