MLG20A-1480R10801 - 1218511
Kurtyna pomiarowa SICK do detekcji i klasyfikacji na długim zasięgu, odstęp 20 mm, pole 1.480 mm, zasięg 8,5 m, 4 wyjścia IO-Link, czas odpowiedzi 7,1 ms, IP65/IP67.
MLG20A-1480R10801 - 1218511
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20A-1480R10801, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.480 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 7,1 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 20 mm, 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 75
Wysokość pola detekcji 1.480 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58,75 mA
Pobór prądu, odbiornik 135 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 3,249 kg
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 7,1 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C