MLSE-0600A2TP0 - 1092500
Magnetyczny czujnik liniowy SICK, detekcja do 600 mm, CANopen, przewód M8, terminator, IP65/IP67/IP68, Teach-in, rozdzielczość 1 mm, zakres temp. -20°C...+70°C.
MLSE-0600A2TP0 - 1092500
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MLS, MLSE-0600A2TP0, Standard. zakres detekcji: 600 mm, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m, Terminator: Terminator wewnętrzny 120 ?, Stopień ochrony: IP65, IP67, IP68, Funkcja uczenia Teach-in: tak, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Interfejs komunikacyjny: CANopen
Cechy
Standard. zakres detekcji 600 mm
Wysokość robocza 10 mm ... 70 mm
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Stopień ochrony IP65, IP67, IP68
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 9 V DC ... 30 V DC
Terminator Terminator wewnętrzny 120 Ω
Klasa ochrony III
Pobór mocy 600 mW
Rozdzielczość stand. 1 mm
Powtarzalność stand. 1 mm
Częstotliwość aktualizacji 100 Hz
Konfiguracja Teach-in Tak
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Zintegrowany terminator (CAN) Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m
Typ przyłącza – szczegóły
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Materiał
Obudowa Metal, aluminium, Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 94 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Interfejs komunikacyjny
Interfejs komunikacyjny CANopen
Diagnostyka
Położenie
Liczba osi 3
Zakres pomiarowy kąta Eulera obrotu ± 180°
Zakres pomiarowy kąta Eulera nachylenia ± 90°
Zakres pomiarowy kąta Eulera odchylenia ± 180°
Rozdzielczość 0,02°
Dokładność powtarzalności obrotu ± 1°
Dokładność powtarzalności nachylenia ± 1°
Dokładność powtarzalności odchylenia ± 1°
Maks. prędkość obrotowa 2.000 °/s
Zakres pomiarowy kwaternion w 0 ... + 1
zakres pomiarowy kwaternion x –1 ... 1
zakres pomiarowy kwaternion y –1 ... 1
zakres pomiarowy kwaternion z –1 ... 1
Częstotliwość graniczna 100 Hz
Czas inicjalizacji 640 ms
Częstotliwość próbkowania 200 Hz