BN 20-11RZ-M16 - 101165310
Magnetyczny wyłącznik bistabilny Schmersal, aluminiowa obudowa 104x52x47 mm, stopień ochrony IP67, połączenie śrubowe M20 x 1.5, 2 zestyki bistabilne (NC/NO), napięcie 250 VAC, prąd 3 A, żywotność 1 mld cykli.
BN 20-11RZ-M16 - 101165310
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (40 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry BN 20-11RZ-M16 101165310
  • 2 kontaktrony
  • Zasada bezkontaktowa
  • długa żywotność
  • 104 mm x 52 mm x 47 mm
  • Aluminiowa obudowa
  • Odległość zadziałania do 50 mm w zależności od zastosowanego magnesu i wersji czujnika.
  • połączenie śrubowe
  • duża odporność na wibracje
  • Aktywacja dostępna od frontu lub z boku
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu BN 20-11RZ-M16
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101165310
EAN (European Article Number) 4030661208909
eCl@ss number, version 12.0 27-27-43-02
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-05
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-05
ETIM number, version 7.0 EC002544
ETIM number, version 6.0 EC002544
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Zasada działania Napęd magnetyczny
Obudowa prostokątne
Materiał obudowy Aluminium
Obszar aktywny Metal
Ciężar brutto 300 g
Dane ogólne - właściwości
magnes ustalający początkowe ustawienie zestyków Tak
Ilość zacisków 2
Dane mechaniczne
Płaszczyzny aktywujące z boku
Obszar aktywny boczne
Element aktywujący Magnes
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 000 operacji
Szybkość najazdu, maksimum 18 m/s
Mechanical data - Switching distances according EN IEC 60947-5-3
Odległość wyłączania 5 mm … 50 mm,BP 10S = 5 mm,2 x BP 10S = 10 mm,BP 20S = 15 mm,BP 31S = 15 mm,BP 11S = 5 mm,2 x BP 11S = 15 mm,BP 12S = 10 mm,BP 10N = 5 mm,2 x BP 10N = 10 mm,BP 15N = 7 mm,BP 15S = 7 mm,2 x BP 15/2N = 15 mm,2 x BP 15/2S = 15 mm,BP 34N = 10 ... 25 mm,BP 34S = 10 ... 25 mm,BP 20N = 15 mm,BP 31N = 15 mm,BP 11N = 5 mm,2 x BP 11N = 15 mm,BP 12N = 10 mm,2 x BP 12N = 5 ... 20 mm,2 x BP 12S = 5 ... 20 mm,BP 21 N = 10 ... 35 mm,BP 21 S = 10 ... 35 mm,2 x BP 21N = 15 ... 50 mm,2 x BP 21S = 15 ... 50 mm,BE 20N = 10 mm,BE 20S = 10 mm
Uwaga (odległość przełączania Sn) Odległość zadziałania do 50 mm w zależności od zastosowanego magnesu i wersji czujnika
Powtarzalność R 0,3 mm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 47 mm
Szerokość czujnika 104 mm
Wysokość czujnika 52 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +90 °C
odporność na wibracje 50 g, drgania sinusoidalne
Dane elektryczne
Napięcie przełączania, maksymalne 250 VAC
Prąd przełączenia, maksimum 3 A
Zdolność przełączania, maksimum 120 W