MLG25N-1925E10501 - 1217535
Kurtyna pomiarowa SICK, fieldbus, wykrywanie obiektów i pomiary, 25 mm odstęp wiązek, zasięg 5 m, wysokość pola detekcji 1.925 mm, odporność na światło 150.000 lx, szybkie skanowanie, IP65/IP67.
MLG25N-1925E10501 - 1217535
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG25N-1925E10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.925 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 7,3 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 25 mm, 29 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 78
Wysokość pola detekcji 1.925 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres
Prędkość przesyłania danych: RS-485
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58,9 mA
Pobór prądu, odbiornik 135,6 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 4,149 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 7,3 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C