MLG25N-2525E10501 - 1216568
Kurtyna pomiarowa SICK, wersja ProNet, zasięg 5 m, wysokość pola detekcji 2525 mm, odstęp wiązek 25 mm, 1 wyjście cyfrowe, szybka reakcja 9,2 ms, IP65/IP67, wykrywanie i klasyfikacja obiektów.
MLG25N-2525E10501 - 1216568
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG25N-2525E10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 2.525 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 9,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 25 mm, 29 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 102
Wysokość pola detekcji 2.525 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres
Prędkość przesyłania danych: RS-485
Tryb pracy
Standard Tak
Transparent Tak
Odporność na pył i światło słoneczne Tak
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Wysoka dokładność pomiaru Tak
Zastosowania
Wyjście przełączające Object recognition/object width
Object recognition
Height classification
Hole detection/hole size
Outside dimension/inside dimension
Object position
Hole position
Definicja stref
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Hole detection
Object height measurement
Measurement of external dimension
Measurement of inside dimension
Measurement of object position
Measurement of hole position
W zakresie dostawy 1 × nadajnik
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 60,1 mA
Pobór prądu, odbiornik 140,4 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Klasa ochrony III
Masa 5,349 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493 (czujnik)
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 9,2 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 150.000 lx
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C