MLG30A-0720I10501 - 1221992
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, RS-485 + 2 x Q (IO-Link), pole detekcji 720 mm, odstęp wiązek 30 mm, czas odpowiedzi 3,6 ms, ochrona IP65/IP67, szybki pomiar i wykrywanie wymiarów.
MLG30A-0720I10501 - 1221992
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30A-0720I10501, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: RS-485 + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 720 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 3,6 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm, 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 25
Wysokość pola detekcji 720 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Prędkość przesyłania danych: RS-485 9,6 kb/s
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 56,25 mA
Pobór prądu, odbiornik 125 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 1,749 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 3,6 ms
Szeregowy
Prędkość przesyłania danych 1.2 kbit/s …921.6 kbit/s
Wejścia/wyjścia RS-485 + 2 x Q (IO-Link)
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C