SLG25S-070FBKA1K01 - 1108052
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg roboczy 6,5 m, wysokość pola detekcji 700 mm, odstęp wiązek 25 mm, flat, 28 wiązek, ochrona IP65/IP67, szybka detekcja, synchronizacja FlexChain.
SLG25S-070FBKA1K01 - 1108052
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FlexChain, SLG25S-070FBKA1K01, Wersja urządzenia: FlexChain Guest, Optyczny wylot światła: Flat, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 6,5 m, Wysokość pola detekcji: 700 mm, Długość przewodu: 0,5 m
Cechy
Wersja urządzenia FlexChain Guest
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
System kurtyny optycznej
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Optyczny wylot światła Flat
Liczba wiązek 28
Wysokość pola detekcji 700 mm
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła Światło podczerwone
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv Za pośrednictwem FlexChain (Host)
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11,8 mm x 699,2 mm x 24,1 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, Przewód ze złączem żeńskim, M8, 4-pinowy, 0,5 m
Wskazanie LED
Synchronizacja Za pośrednictwem FlexChain (Host)
Stopień ochrony IP65, IP67
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Tłumienie impulsów zakłócających
Wyjścia zabezpieczone przed przetężeniami i zwarciami
Klasa ochrony III
Masa 411 g
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 9,1 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 6,5 m
Czas skanowania 2,4 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C