M3V4D 330-11Y-M20 - 131165920
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, dźwignia widlasta z rolką tworzywową, obudowa malowana, IP65, moment aktywujący 0,5 Nm, szerokość rolki 8,5 mm, temp. -30 do +90°C, prąd 6 A, żywotność 20 mln cykli.
M3V4D 330-11Y-M20 - 131165920
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry M3V4D 330-11Y-M20 131165920
  • Obudowa metalowa
  • długa żywotność
  • 40 mm x 76 mm x 40 mm ( Trzpień z kulką z przodu)
  • odpowiednie dla niskich prędkości najazdu
  • 1 Wlot kablowy M 20 x 1.5
  • pozbawiony silikonu
  • szeroko stosowane w elektrowniach
  • Głowicę można obracaćo 4 x 90°
  • z blokowaniem w pozycji końcowej
  • Bezstopniowa regulacja pozycji dźwigni 360°
  • Dźwignia może być obracana o 180°
  • Głowica aktywatora z blokowaniem w pozycji końcowej 90°
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu M3V4D 330-11Y-M20
Numer artykułu (Numer katalogowy) 131165920
EAN (European Article Number) 8905236107115
eCl@ss number, version 12.0 27-27-06-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-06-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-06-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Zasada działania mechaniczne
Kształt popychacza Rolka
Materiał obudowy Odlew ciśnieniowy z metalu lekkiego, lakierowany
Materiał powłoki obudowy malowane
Ciężar brutto 341 g
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne
B10D Zestyk normalnie zamknięty (NC) 20 000 000 operacji
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dżwignia widełkowa z rolką
Materiał rolki Tworzywo
Szybkość najazdu, minimalne 1 mm/min
moment aktywujący 0,5 Nm
Mechanical data - Connection technique
Przekrój żyły 13 AWG
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 40 mm
Szerokość czujnika 84 mm
Wysokość czujnika 120 mm
Szerokość rolki 8,5 mm
Średnica rolki 20 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP65
Ambient temperature -30 ... +90 °C
odporność na uderzenie 50 g / 6 ms
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 6 A
Kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 2,5 A