MPS-200CLTP0 - 1079364
Czujnik do siłowników SICK, analogowy z IO-Link, przewód M8 4-biegunowy, zakres pomiarowy 200 mm, powtarzalność 0,1 mm, rozdzielczość ? 50 µm, IP67, wyjście 4–20 mA, funkcja Teach-in, Push-Pull.
MPS-200CLTP0 - 1079364
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-C, MPS-200CLTP0, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m, Funkcja wyjścia: Analogowy, IO-Link, Zakres pomiarowy: 200 mm, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek ceowy
Budowa siłownika z adapterem Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Zakres pomiarowy 200 mm
Długość obudowy 215 mm
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Funkcja wyjścia Analogowy, IO-Link
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP67
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Uczenie wyjść analogowych
Wybór wyjścia prądowego/wyjścia napięcia
Odwrócenie wyjścia analogowego
Uczenie cyfrowych wyjść przełączających
IO-Link Uczenie 4 punktów przełączających
Konfiguracja styku 2 (0 V–10 V, 4 mA – 20 mA)
Uczenie zakresu pomiarowego (mm) (wyjście analogowe)
Zablokowanie przycisku uczenia
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 12 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 42 mA, bez obciążenia
Spadek napięcia ≤ 2 V
Prąd stały Ia ≤ 100 mA
Maks. rezystor obciążający ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V
Min. rezystor obciążający ≥ 2 kΩ
Klasa ochrony III
Czas opóźnienia przed zadziałaniem 0,15 s
Wymagane natężenie pola magnetycznego stand. 3 mT ... 12 mT
Rozdzielczość stand. ≥ 50 µm
Błąd liniowości stand. 0,3 mm
Powtarzalność stand. 0,1 mm
Czas próbkowania stand. 1 ms
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Cyfrowe wyjście przełączające Tak
Funkcja uczenia Teach-in Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Zgodnie z EN 60947-5-7
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Średnica przewodu Ø 2,6 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 5 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 10 x średnica przewodu
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 72 lat(a)
DCavg 0 %