DFS60B-S1AM06000 - 1104156
Enkoder inkrementalny SICK, wałek serwo 6 mm x 10 mm, interfejs TTL/RS-422, zasilanie 4,5-5,5 V, 6 000 imp/obr, przewód 5 m, IP67/IP65, 6 kanałów sygnałowych, temp. pracy -40°C do +100°C.
DFS60B-S1AM06000 - 1104156
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S1AM06000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m, Liczba impulsów na obrót: 6.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 6.000
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy 40 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 10 mm
Moment rozruchowy 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,3 Ncm (+20 °C)
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP67, od strony obudowy, wyprowadzenie przewodu (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)