MPS-096TLTQ0 - 1062508
Czujnik położenia SICK do siłowników, zakres pomiarowy 96 mm, wyjście IO-Link, wtyk M12 0,3 m, komunikacja IO-Link V1.1, IP67, czas próbkowania 1 ms, powtarzalność 0,06% FSR, napięcie 15-30 V DC.
MPS-096TLTQ0 - 1062508
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-T, MPS-096TLTQ0, Zakres pomiarowy: 96 mm, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 0,3 m, Wyjście przełączające / funkcja przełączająca / stopień ochrony: IO-Link, IP67, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek teowy
Budowa siłownika z adapterem Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Siłownik z rowkiem typu jaskółczy ogon
Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Siłowniki SMC z rowkiem C
Zakres pomiarowy 96 mm
Długość obudowy 109 mm
Funkcja wyjścia IO-Link
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Przywrócenie ustawień fabrycznych zakresu pomiarowego
IO-Link Blokada przycisków
Uczenie zakresu pomiarowego
Reset zakresu pomiarowego
Funkcje IO-Link Funkcje standardowe
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 25 mA, bez obciążenia
Klasa ochrony III
Czas opóźnienia przed zadziałaniem 1,5 s
Wymagane natężenie pola magnetycznego stand. 4 mT ... 30 mT
Rozdzielczość stand. 0,03% FSR (maks. >= 0,05 mm)
Błąd liniowości stand. 0,3 mm
Powtarzalność stand. 0,06% FSR (>= 0,1 mm)
Czas próbkowania stand. 1 ms
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Funkcja uczenia Teach-in Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Zgodnie z EN 60947-5-7
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 0,3 m
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Średnica przewodu Ø 2,6 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 5 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 10 x średnica przewodu
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 352 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Interfejs komunikacyjny
Interfejs komunikacyjny IO-Link V1.1
Interfejs komunikacyjny – szczegóły COM2
Czas cyklu 2,3 ms
Długość danych procesowych 16 Bit
Struktura danych procesowych Bit 0 ... 15 = position (in 1 mm/128)