MPS-096TSTP0 - 1045670
Czujnik położenia SICK do siłowników, zakres pomiarowy 96 mm, wyjście analogowe 4-20 mA/0-10 V, wtyk M8 0,3 m, powtarzalność 0,06% FSR, funkcja Teach-in, IP67, montaż w rowku teowym, napięcie 15-30 V DC.
MPS-096TSTP0 - 1045670
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (7 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-T, MPS-096TSTP0, Zakres pomiarowy: 96 mm, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m, Wyjście przełączające / funkcja przełączająca / stopień ochrony: Analogowy, IP67, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Interfejs komunikacyjny: -
Siłowniki SMC z rowkiem C
Zakres pomiarowy 96 mm
Długość obudowy 109 mm
Funkcja wyjścia Analogowy
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP67
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Uczenie wyjść analogowych
Przywrócenie ustawień fabrycznych zakresu pomiarowego
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 22 mA, bez obciążenia
Maks. rezystor obciążający ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V
Min. rezystor obciążający ≥ 2 kΩ
Rozdzielczość stand. 0,03% FSR (maks. >= 0,05 mm)
Błąd liniowości stand. 0,3 mm
Powtarzalność stand. 0,06% FSR (>= 0,1 mm)
Funkcja uczenia Teach-in Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Zgodnie z EN 60947-5-7
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 0,3 m
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Średnica przewodu Ø 2,6 mm
MTTFD 296 lat(a)
DCavg 0 %