MPS-128TSNUD - 1092678
Czujnik położenia SICK do siłowników, zakres pomiarowy 128 mm, przewód PUR 10 m, wyjście analogowe 4-20 mA/0-10 V, IP67, powtarzalność 0,06% FSR, montaż rowek teowy, napięcie 15-30 V DC, brak funkcji uczenia.
MPS-128TSNUD - 1092678
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-T, MPS-128TSNUD, Zakres pomiarowy: 128 mm, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, ze zdjętym płaszczem, 10 m, Wyjście przełączające / funkcja przełączająca / stopień ochrony: Analogowy, IP67, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Interfejs komunikacyjny: -
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek teowy
Budowa siłownika z adapterem Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Siłownik z rowkiem typu jaskółczy ogon
Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Siłowniki SMC z rowkiem C
Zakres pomiarowy 128 mm
Długość obudowy 141 mm
Funkcja wyjścia Analogowy
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP67
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 22 mA, bez obciążenia
Maks. rezystor obciążający ≤ 500 Ω Wyjście prądowe, 24 V
Min. rezystor obciążający ≥ 2 kΩ
Klasa ochrony III
Czas opóźnienia przed zadziałaniem 1,5 s
Wymagane natężenie pola magnetycznego stand. 4 mT ... 30 mT
Rozdzielczość stand. 0,03% FSR (maks. >= 0,05 mm)
Błąd liniowości stand. 0,3 mm
Powtarzalność stand. 0,06% FSR (>= 0,1 mm)
Czas próbkowania stand. 1 ms
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Funkcja uczenia Teach-in Nie
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +70 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Zgodnie z EN 60947-5-7
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, ze zdjętym płaszczem, 10 m
Typ przyłącza – szczegóły
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,08 mm²
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 264 lat(a)
DCavg 0 %