SLC240COM-ER-0410-30 - 103016159
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, obszar chroniony 410 mm, rozdzielczość 30 mm, stopień ochrony IP67, 2 wyjścia OSSD, 20 wiązek, obudowa aluminium, poziom bezpieczeństwa 2.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC240COM-ER-0410-30 103016159
  • Kategoria bezpieczeństwa 2 wg IEC 61496-1
  • Przyjazne dla użytkownika ustawienie parametrów, bez uzycia narzędzi
  • Niezawodna koncepcja bezpieczeństwa w przypadku zakłócenia (EMC, iskry podczas spawania)
  • Bezpieczeństwo procesowe z najwyższą dostępnością
  • Zintegrowana aktywna funkcja pozycjonowania
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC240COM-ER-0410-30
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103016159
EAN (European Article Number) 4030661507200
eCl@ss number, version 12.0 27-27-27-04
eCl@ss number, version 11.0 27-27-27-04
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-27-04
ETIM number, version 7.0 EC002549
ETIM number, version 6.0 EC002549
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 61496-2,EN IEC 61496-1
Funkcja Master lub Slave Tak
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 10 ms
Ciężar brutto 840 g
Dane ogólne - właściwości
Kaskadowalny Tak
Reset ręczny Tak
Funkcja wygaszania Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Zintegrowany wskaźnik, diagnostyka Tak
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 20
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1,EN IEC 62061
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 2
Wartość PFH 8,05 x 10?? /h
Safety Integrity Level (SIL) 1
Żywotność 20 Rok(lata)
Kategoria bezpieczeństwa wg IEC 61496-1 2
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 30 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 410 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 12 m
Długość fali czujników 880 nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor
Konektor, odbiornik Konektor M12, 5-polowy
Konektor, nadajnik Konektor M12, 4-polowy
Długość podłączanego przewodu, maksimum 100 m
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 451 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A