SLC240COM-ER-0650-35 - 103016253
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru zabezpieczanego 650 mm, stopień ochrony IP67, liczba promieni 22, zasięg do 7 m, czas reakcji 10 ms, detekcja obiektów 35 mm, obudowa aluminiowa.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC240COM-ER-0650-35 103016253
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC240COM-ER-0650-35
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103016253
EAN (European Article Number) 4030661506814
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 10 ms
Ciężar brutto 1 140 g
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 22
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 35 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 650 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 7 m
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 691 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A