SLC240COM-ER-0730-30 - 103016163
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru zabezpieczanego 730 mm, stopień ochrony IP67, liczba promieni 36, zasięg do 12 m, czas reakcji 10 ms, detekcja obiektów 30 mm, obudowa aluminiowa.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC240COM-ER-0730-30 103016163
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC240COM-ER-0730-30
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103016163
EAN (European Article Number) 4030661507248
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 10 ms
Ciężar brutto 1 240 g
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 36
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 30 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 730 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 12 m
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 771 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A