SLC440COM-ER-0810-35 - 103004005
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru zabezpieczanego 810 mm, rozdzielczość 35 mm, IP67, zasięg 0,3-7 m, dwa wyjścia OSSD, Bluetooth, obudowa aluminiowa, poziom bezpieczeństwa SIL3.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC440COM-ER-0810-35 103004005
  • Kategoria bezpieczeństwa 4 wg IEC 61496-1
  • Stan i diagnostyka za pomocą aplikacji z Bluetooth
  • Start automatyczny lub reset ręczny
  • Zintegrowana aktywna funkcja pozycjonowania
  • Bezpieczeństwo procesowe z najwyższą dostępnością
  • Przyjazne dla użytkownika ustawienie parametrów, bez uzycia narzędzi
  • Opcjonalnie stopień ochrony IP69 z obudową ochronną (akcesoria)
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC440COM-ER-0810-35
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103004005
EAN (European Article Number) 4030661435442
eCl@ss number, version 12.0 27-27-27-04
eCl@ss number, version 11.0 27-27-27-04
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-27-04
ETIM number, version 7.0 EC002549
ETIM number, version 6.0 EC002549
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 61496-2,EN IEC 61496-1
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 10 ms
Ciężar brutto 1 420 g
Dane ogólne - właściwości
Reset ręczny Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Zintegrowany wskaźnik, diagnostyka Tak
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 27
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1,EN IEC 62061
Performance Level, up to e
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 4
Wartość PFH 8,05 x 10?? /h
Safety Integrity Level (SIL) 3
Żywotność 20 Rok(lata)
Kategoria bezpieczeństwa wg IEC 61496-1 4
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 35 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 810 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 7 m
Długość fali czujników 880 nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor
Konektor, odbiornik Konektor M12, 5-polowy
Konektor, nadajnik Konektor M12, 4-polowy
Długość podłączanego przewodu, maksimum 100 m
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 851 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A
Wyjście bezpieczne p-type
Zakres dostawy
Zakres dostawy Zestaw z 2 kątownikami montażowymi
Akcesoria
Zalecenie dot. urządzenia bezpieczeństwa SRB-E 301
Note
Uwaga (informacje ogólne) I<sub>m</sub> W przypadku awarii (przerwania zasilania 0 V) maksymalny prąd upływowy wynosi 1 mA.