SLC440COM-ER-1050-30 - 103003949
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru zabezpieczanego 1050 mm, 52 wiązki, detekcja 30 mm, zasięg do 10 m, stopień ochrony IP67, czas reakcji 20 ms, aluminiowa obudowa.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC440COM-ER-1050-30 103003949
  • Kategoria bezpieczeństwa 4 wg IEC 61496-1
  • Stan i diagnostyka za pomocą aplikacji z Bluetooth
  • Start automatyczny lub reset ręczny
  • Zintegrowana aktywna funkcja pozycjonowania
  • Bezpieczeństwo procesowe z najwyższą dostępnością
  • Przyjazne dla użytkownika ustawienie parametrów, bez uzycia narzędzi
  • Opcjonalnie stopień ochrony IP69 z obudową ochronną (akcesoria)
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC440COM-ER-1050-30
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103003949
EAN (European Article Number) 4030661435275
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 61496-2,EN IEC 61496-1
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 20 ms
Ciężar brutto 1 720 g
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 52
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 4
Wartość PFH 8,05 x 10?? /h
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 30 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 1 050 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 10 m
Konektor Konektor
Konektor, odbiornik Konektor M12, 5-polowy
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 1 091 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A
Note
Uwaga (informacje ogólne) I<sub>m</sub> W przypadku awarii (przerwania zasilania 0 V) maksymalny prąd upływowy wynosi 1 mA.