SLC240COM-ER-1130-14 - 103016237
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa Schmersal, wysokość obszaru chronionego 1130 mm, 112 promieni, stopień ochrony IP67, wykrywanie obiektów 14 mm, zasięg do 7 m, aluminium, wyjścia 2x p-type, reakcyjność 20 ms.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SLC240COM-ER-1130-14 103016237
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SLC240COM-ER-1130-14
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103016237
EAN (European Article Number) 4030661507088
Materiał obudowy Aluminium
Czas reakcji, maksimum 20 ms
Ciężar brutto 1 840 g
Liczba bezpiecznych wyjść cyfrowych 2
Liczba promieni 112
Dane mechaniczne
Zdolność wykrywania obiektów testowych przy v = 1,6 m/s 14 mm
Wysokość obszaru zabezpieczanego 1 130 mm
Zasięg, obszar zabezpieczany, minimum 0,3 m
Zasięg, Obszar zabezpieczany, maksimum 7 m
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 27,8 mm
Wysokość czujnika 1 171 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -10 ... +50 °C
Storage and transport temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia III
Dane elektryczne
Napięcie przełączania OSSD, sygnał HIGH 24 V
Elektryczny pobór mocy od odbiornika, maksimum 10 W
Elektryczny pobór mocy nadajnika, maksimum 5 W
Electrical data - Safety digital outputs
Prąd wyjściowy (bezpieczne wyjście), maksimum 0,25 A