OBD10M-R2000-4EP-V1V17 - 70112342
Skaner liniowy 2D firmy Pepperl+Fuchs, seria 2-D LiDAR do precyzyjnego monitorowania pola 360 stopni, zasięg pomiaru do obiektu do 3 / 10 / 30 m, skanowanie 10 / 20/ 30 Hz, światło laserowe, 4 x wyjście, IP65
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry 2-D LiDAR Sensor OBD10M-R2000-4EP-V1V17
- 4 dowolnie programowalne pola monitorowania
- 4 wejścia / wyjścia (do wyboru)
- Wysoka rozdzielczość kątowa
- Kąt pomiaru 360 °
- Metoda pomiaru PRT (technologia impulsowania)
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zakres pomiaru | 0,2 ... 3 m (bk 10%) 0,2 do 10 m (wh 90%) 0,2 do 30 m (reflektor) |
| Źródło światła | Dioda laserowa | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Znamionowe parametry lasera | ||
| Klasa | LASEROWE ŚWIATŁO, NIE WSTAWIAJ SIĘ DO WIĄZKI | |
| Klasa lasera | 1 | |
| Długość fali | 660 nm | |
| Rozbieżność wiązki | 1 mrad | |
| Długość impulsu | 5 ns | |
| Częstotliwość powtarzania | 54 kHz | |
| max. pulse energy | < 4 nJ | |
| Metoda pomiaru | Technologia pulsowania (PRT) | |
| Częstotliwość skanowania | 10 Hz, 20 Hz, 30 Hz | |
| Kąt skanowania | 360 ° | |
| Średnica plamki świetlnej | < 20 mm przy 10 m | |
| Limit światła otoczenia | 80000 Lux | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 75 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | LED zielony | |
| Wskaźnik przepływu danych | Żółta dioda LED: aktywny ethernet Zielona dioda LED: łącze Ethernet |
| Wskaźnik funkcji | Czerwona dioda LED: błąd i żółta dioda LED: I / Q1 + I / Q2 | |
| Elementy sterujące | 2 przycisk | |
| Wskaźnik parametryzacji | 24 x 252 pikseli, czerwony | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | 10% w ramach tolerancji podaży | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 400 mA / 24 V DC | |
| Pobór mocy | < 10 W. | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | < 40 s | |
| Zintegrowana aplikacja | ||
| Aplikacja | Monitorowanie w terenie | |
| Liczba pól | 4 | |
| Czas odpowiedzi | 30 ms + 1 czas trwania skanowania | |
| Wykrywalny kształt obiektu | Prawie każdy | |
| Rozmiar obiektu | > 1 mm | |
| Łączenie pól | zrobić 4 x 3 poziomy | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | 4 x przełączające wejścia / wyjścia (do wyboru) | |
| Wejście wyjście | ||
| Wejście | ||
| Próg przełączania | niski: Ue < 5 V, wysoki: Ue > 10 V. | |
| Wyjście | ||
| Próg przełączania | low: Ua < 1 V, high: Ua > Ub - 2 V |
| Prąd przełączania | 100 mA na wyjściu | |
| Dostosowanie | ||
| Bezpieczeństwo lasera | EN 60825-1:2014 | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standard produktu | IEC 60947-5-2 | |
| Odporność na wstrząsy i uderzenia | EN 60068-2-6 EN 60068-2-27 | |
| Dokładność pomiaru | ||
| Pomiar prędkości | 54000 pomiarów na sekundę | |
| Rozdzielczość kąta | 0,071°; 0,15°; 0,2° | |
| Powtórz dokładność | < 12 mm | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | III (napięcie robocze 50 V) | |
| Aprobata UL | Na liście cULus, Źródło zasilania klasy 2, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -10 ... 50 ° C (14 ... 122 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 ° C (-4 ... 158 ° F) | |
| Wilgotność względna | 95%, bez kondensacji wilgoci | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 106 mm | |
| Wysokość obudowy | 116,5 mm | |