BFO 18A-XAE-UZG-30-1 - BFO003E
BFO 18A-XAE-UZG-30-1 - BFO003E
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wersja Ø 6, optyka 90°
Zastosowanie Do światłowodowych urządzeń bazowych BFB
Urządzenie wzorcowe BFB M18M-011-P-S4
Typ materiału światłowodu Szkło
Długość przewodu L 1 m
Materiał płaszcza PUR
Zasięg 20 mm
Temperatura otoczenia -20...85 °C
Aktywna powierzchnia, światłowody Wiązka Ø 3.0 mm